Bodrum Gece Turu ile Bodrum’um En Popüler Eğlance Mekanlarında

Bodrumburda.com Ayrıcalığıyla Sizler İçin Sadece  15 TL

Her Gece  | Gidiş – Dönüş Servisleri | Ücretsiz Giriş |  İlk İçecek ÜCRETSİZ

Bodrum Gece Hayatı

Cumartesi – Pazartesi – Perşembe

CLUB PASHA

Bodrum Gümbet Barlar Sokağında yer alan eğlence mekanı, 1000 kişilik kapasiteye , Acık havaya sahip en çok tercih edilen mekanlardan bir tanesidir. Müzik 21:00 gibi başlayıp sabahın 04:00 kadar sürmektedir. 

Dj Performansları, Lazer Showlar, Dansçı Kızlar ve Ünlü Sanatçıların sahne aldığı eğlence mekanı mutlaka bir gece eğlenmek için gidilecek mekanların başında gelmektedir. Her gece düzenlemiş olduğumuz gece turları ile gidiş-dönüş servislerinden faydalanarak, ücretsiz giriş yapabilir ve ilk içeceğinizi ücretsiz alabilirsiniz.

Pazar – Salı

Club Bianca

Bodrum Gümbet Barlar Sokağında yer alan eğlence mekanı, 600 kişilik kapasiteye , Acık havaya sahip en çok tercih edilen mekanlardan bir tanesidir. Müzik 21:00 gibi başlayıp sabahın 04:00 kadar sürmektedir. 

Bodrum Gece Hayatı, Dj Performansları, Lazer Showlar, Dansçı Kızlar ve Ünlü Sanatçıların sahne aldığı eğlence mekanı mutlaka bir gece eğlenmek için gidilecek mekanların başında gelmektedir. Her gece düzenlemiş olduğumuz gece turları ile gidiş-dönüş servislerinden faydalanarak, ücretsiz giriş yapabilir ve ilk içeceğinizi ücretsiz alabilirsiniz.

Çarşamba – Cuma

Club Bianca

Bodrum Marinada olup, 400 kişilik kapasiteye , Acık havaya sahip en popüler mekanlardan bir tanesidir. Müzik 21:00 gibi başlayıp sabahın 04:00 kadar sürmektedir. 

Bodrum Gece Hayatı, Bodrum Gece Hayatı, Dj Performansları, Lazer Showlar, Dansçı Kızlar ve Ünlü Sanatçıların sahne aldığı eğlence mekanı mutlaka bir gece eğlenmek için gidilecek mekanların başında gelmektedir. Her gece düzenlemiş olduğumuz gece turları ile gidiş-dönüş servislerinden faydalanarak, ücretsiz giriş yapabilir ve ilk içeceğinizi ücretsiz alabilirsiniz.